Descripción del usuario

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego jedzeniowego bloga oraz sprawdź czy restauracja którą chcesz wybrać jest odpowiednia dla Ciebie, Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to blog kulinarny tworzony przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy pragną odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w restauracjach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najtrudniejszym etapem jedzenia poza domem jest wybór restauracji, a zamawiając posiłki nie warto oszczędzać w środkach. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w lokalach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że opinie opublikowane w Internecie są nieprawdziwe i zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie „sprzedajemy” recenzji.

Masz swoją restaurację, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz na stronie. Przyjdziemy do Ciebie kiedy tylko będziemy mogli!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Znajdziesz tu wpisy o tematyce takiej jak: jak układać sztućce po posiłku jak i nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby widnieć na przez żołądek do serca? Napisz do nas!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!